jakie szkolenia obowiazuja pracodawce

jakie szkolenia obowiazuja pracodawce

Przyszłość słowo pisane – Książki Vs Kindle – Jak Pisarze muszą dostosować

Pojawił się nowy dzieciak w mieście. Tradycyjne książki papierowe nie są jedynym wyborem dłużej. I pisarz musi nauczyć się przystosować do nowego świata, aby zapobiec coraz nieaktualne.

Istnieje wiele różnic pomiędzy eBook Kindle, a książka tradycyjna, które pisarz musi uwzględnić.

Oto tylko pięć z tych różnic:

1. Zastosowanie koloru. Tradycyjnie książki były drukowane za pomocą pustego tuszu. Aby podkreślić lub oddzielny tekst zostały ograniczone do pogrubienie, podkreślenie lub kursywa. Zdarza się, że można stosować różne style typu ale były na łasce zecera. Tylko drogie książki mogą pozwolić sobie na stosowanie kolorów innych niż czarny i biały. Pojawienie eBook wydała książkę pisarz i projektant od tyranii zecera. Teraz kolory były dostępne dla podkreślenia, separacji, łatwość odczytu lub tylko na pokaz. Jednakże, Kindle i jego kumple nie są w stanie kolorowym wyświetlaczem. Nawet drogie książka nie może używać kolorów w wyświetlaczu. Więc autor musi polegać na tradycyjnych technikach po raz kolejny – wykorzystanie podkreślenie, pogrubienie i kursywa. I co ważniejsze, na samym piśmie.

2. Korzystanie z rozmiaru czcionki. Tradycyjnie książki były dziełem trzech osób, pisarz, reżyser sztuki i zecera. Każdy może wpływać na rozmiar czcionki. Generalnie, dyrektor artystyczny określana preferowany rozmiar czcionki. Pisarz oznaczone, gdy potrzebny inny, zazwyczaj większy, rozmiaru czcionki. A zecer wybrał rzeczywisty typ (przestrzegaja swoich decyzji, czy też nie, jak chcieli). Wraz z pojawieniem się eBook pisarz wybrany rozmiar czcionki w oparciu o zalecenia dyrektora artystycznego. Dało to pisarz niewiarygodną kontrolę nad wyglądem książki. Słowa mogą być manipulowane przez ich rozmiaru czcionki i sam.
Artykuł napisany przez: