jakie szkolenia powinien przejsc pracownik

jakie szkolenia powinien przejsc pracownik

Milion małych kawałków of Deception

Jako autor, śledzę z wielką ciekawością kontrowersje wynikające z najlepszych wspomnień sprzedaży Jamesa Freya. Miliony przeczytać jego alarmujące, in-your-face konto ujawniając lata uzależnień, rzekomej lekkomyślność, zachowania buntownicze wobec autorytetów i innych zachowań antyspołecznych.dom z bala Jest to historia wypełniona emocji i surowego uczucie. Występując w serialu Opra Winfrey, James był w stanie korzystać z tego forum, aby katapultować swoją książkę do historii sprzedaży najlepszej literatury faktu.

jakie szkolenia powinien przejsc pracownik

Jak rozumiem, wspomnienia są rachunkiem non-fiction o własnej historii życia. Nie ma tu miejsca dla zamierzonych nieścisłości lub upiększeń w pamiętnikach autorskiej . Autorzy opowiadają swoją historię, jak to jest, nie tak, jak chcą inni, by go dostrzec. Nie wytworzenia informacji i szczegóły wydarzeń, aby ich wspomnienia bardziej kuszące dla publiczności czytania. Większość autorów literatury non-fikcyjne już do ogromnych starań, aby zweryfikować autentyczność ich faktów. Taka jest natura pisania non-fiction. Jednak James Frey nie pisać swoje konto w dokładny sposób, faktycznym. Więc dlaczego nie James zrobić?

Leżący na zdobycie Approval i uwagi

jakie szkolenia powinien przejsc pracownik

Ludzie często upiększyć historie swojego życia, próbując wzmocnić słaby poczucie siebie. Dzieci czasami powiedzieć „historie” jako sposób chcąc uzyskać zgodę od swoich rówieśników. Dorośli również przesadzać aspektów ich życia jako sposób rzucania się w bardziej atrakcyjnym świetle. Wszyscy chcą być zauważone, nawet jeśli oznacza to, że dla niektórych z nas, że mamy sobie wiele trudu, by zniekształcić prawdę o naszych doświadczeniach życiowych.

Często ludzie zwiększają swoją historię (zwłaszcza tych, którzy mają patologii leżącej), jako sposób na pozyskanie uwagi. Mogą one przedstawiać się jako „bandytów” w celu stworzenia rozgłos.
Artykuł napisany przez: