jakie szkolenia sa zwolnione z vat

Podoba mi się pomysł bycia częścią natury. Nie oceanu mimo; wydaje się zbyt ograniczające dla mnie.

Ale co, jeśli nie umrze, a ty jesteś w śpiączce na resuscytacyjnych co potem?

Wiem, że ten przedmiot jest chorobliwa, ale lepiej jest rozmawiać, gdy żyjesz następnie czekać na kogoś innego, aby podejmować decyzje dla Ciebie, jeśli nie to nie obchodzi. Umieranie może być równie skomplikowane jak żywych.

Oto kilka rzeczy o tym myśleć i rozmawiać z prawnikiem lub można przygotować własne dokumenty on-line za pośrednictwem stron takich jak http://www.legalzoom.com.

•Będzie

•Pełnomocnictwo dla zdrowia, a drugi za finanse, ktoś zrobi te decyzje dla Ciebie powinien być właściwy.

•Living Will (podtrzymywania życia lub nic)

•Życie Trust (jeśli masz dużo aktywów, nieruchomości i chcą uniknąć spadkowych sąd, który może związać się aktywów za okres 6 miesięcy lub dłużej jest ktoś debaty twoja wola)

•Jeśli masz dzieci, który staje się opiekunem?

•Jeśli masz zwierzęta, dokąd idą?

•Jeśli potrzebujesz opieki pielęgniarskiej, skąd chcesz być umieszczone?

Cóż, mam nadzieję, że informacja ta była korzystna dla ciebie, a ty dzisiaj zacząć zarabiać swój plan i KIT. Na zakończenie, należy być dobrym sąsiadem i wychodzą do osób starszych / niepełnosprawnych sąsiedzi i członkowie rodziny mogą potrzebować twojej pomocy w sytuacji awaryjnej. I jak zawsze, dziękuję wszystkim nasze codzienne bohaterów naszego wojska, straży pożarnej, policji, lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, opiekunów, itp, bo pewnego dnia może trzeba je najpierw rękę.

Bardzo chciałbym usłyszeć wasze przemyślenia, porady itp Jeśli masz kilka świetnych pomysłów, aby dodać do listy, proszę dać mi znać. DZIĘKUJĘ CI!!!! Karty Hero, Inc. www.herocardsinc.com

W 2008 roku, karty Hero, Inc.powstała w celu zapewnienia wymierne możliwości rozpoznawania i podziękowania osobom, które czynią różnicę w naszym świecie. Firma oferuje linię kart okolicznościowych o najwyższej jakości, która jest zarówno koszt i ekologicznie świadome i zapewnia pewien procent swoich zysków dla rodzin i organizacji, które w obliczu przeciwności. Karty Hero są projektowane i produkowane w USA z materiałów pochodzących z recyklingu. Karty Hero, Inc. jest członkiem Greeting Card Association (GCA), Better Business Bureau (BBB) ??i jest certyfikowany przez kobiety z działalności Krajowej Rady Przedsiębiorczości (WBENC).

Artykuł napisany przez: