jakie szkolenie bhp dla informatyka

jakie szkolenie bhp dla informatyka

Tworzenie planu odzyskiwania po awarii i osobiste Kit

Nie ma to jak zacząć jutro dobry projekt. Mamy tak wiele projektów dotyczących wszystkich naszych jutra, że ??nie wiem, od czego zacząć. Zbyt wiele decyzji lub myśl zbyt dużo pracy powoduje, że większość naszych projektów przepadają i nigdy nie doszła do skutku. Staliśmy się społeczeństwem procrastinators, ziemniaki kanapie i nagradzanych wynalazców lame wymówek. Wiem, mam swoje chwile i jestem tam z wami. Ale jeśli jest tylko jeden projekt, który realizujemy w tym roku i teraz, ten projekt jest jednym robić. To może uratować nasze życie, że wśród członków rodziny lub bliskich. Pomóż mi pomóc Ameryce, przejdźmy się, że kanapa i tworzenie kopii zapasowych nasz PLAN czyli Disaster planu naprawy osobowych i Kit.

jakie szkolenie bhp dla informatyka

Dlaczego potrzebny jest plan? Czy jesteśmy gotowi na katastrofę? Co zrobić, jeśli internet zatrzymał? Albo jesteśmy uderzony przez katastrofie, asteroida lub klęski żywiołowej świetnych proporcjach? Czym dokładnie jest nasz osobisty plan odzyskiwania po awarii? Mieszka w Kalifornii z „Big One” dzieje się lada dzień, zawsze słyszymy, że powinniśmy mieć wystarczającą ilość żywności i zaopatrzenia w ręku przez 72 godzin. Czy to naprawdę wystarczy? Spójrz, jak długo zajęło zaopatrzenie dotrzeć na Haiti albo cap do umieszczenia na oleju Zatoki jest dobrze. Nie musisz żyć tylko w Kalifornii, aby plan i zestaw, każdy, wszędzie powinien być przygotowany.

jakie szkolenie bhp dla informatyka

Kiedy jechać na naszych autostradach więcej razy, niż nie, jestem zatrzymany na parkingu ruchu partii, która porusza się w ślimaczym tempie w mniej niż 5 mil na godzinę. Ruch ten indeksowania jest zwykle spowodowane nie tyle dróg do wielkości pojazdu mamy albo ponieważ jakiś idiota myśli przez zygzakiem i obecnie ruchu, a następnie na ich trzaskanie hamulców dostanie ich do miejsca przeznaczenia szybciej, być może nie żyje, ale na pewno nie szybciej.
Artykuł napisany przez: