jakie szkolenie bhp dla pracodawcy

jakie szkolenie bhp dla pracodawcy

Mam zamiar wysłać go do moich krewnych, na wschodnim wybrzeżu.

Jeśli masz coś naprawdę ważnego, tworzyć wydruk i przechowywać poza terenem zakładu. Będę również wysłać rzeczy do siebie przez Yahoo, aby można było pobierać je przez cyber przestrzeni.

Co zrobić, jeśli internet faktycznie zatrzymał? Czy jesteśmy gotowi do transakcji na podstawie ręcznego jak za dawnych czasów? Byłem w podróży służbowej w Tennessee i była ciężka burza i moc wyszła. Byłem wprowadzając restauracja, ale odwrócił się, ponieważ ich system komputerowy zszedł. Pracownicy powinni być przeszkoleni, co robić w takich sytuacjach.

8. Plan ekstremalnych warunkach pogodowych, artykuły campingowe, śpiwór, ciepłe / fajne ubrania, wygodne buty, plecak, namiot, zapałki, a szwajcarski scyzoryk.

9. przedmioty higieny osobistej

10. bankomaty, ATM będzie prawdopodobnie nieoperacyjny lub wyczerpane.

Staraj się, aby przedmioty, jak zwarta i lekka jak to możliwe. Przechowywać zestaw elementów w samochodzie oraz w domu. Mają plecak gotowe dla każdego członka rodziny, który jest zdolny do prowadzenia jednego. Każdy plecak można indywidualnie z elementami przekąsek i może talii kart do gry lub książki dla dzieci.

Znalazłem dobrą stronę, że dostarczone detal listę elementów, które można uwzględnić w zestawie z California State University Long Beach, http://emergency.csulb.edu/supplykit/supplies~~HEAD=pobj.

Gdy już zestaw stworzony wierzę, trzeba mieć plan komunikacji, aby wiedzieć, gdzie członkowie rodziny są i co należy zrobić, jeśli oni klęski żywiołowej.

Mam nakreślone co, jeśli tych i tras, do kogo zadzwonić i numery telefonów. I polecił mojemu synowi, że jeśli on jest w szkole i mamy trzęsienie ziemi, w którą stronę iść do domu lub których iść do domu nie powinno być w bliskim sąsiedztwie. Jeśli nasza lokalna centrala telefoniczna nie powiedzie się lub jest zajęty, mam polecił mojego syna, aby zadzwonić do krewnych nie w naszym mieście i państwie, ale do skontaktowania krewnych out-of-state przekazać jego pobytu i zdrowia fizycznego.
Artykuł napisany przez: