jakie szkolenie bhp powinien miec pracodawca

jakie szkolenie bhp powinien miec pracodawca

I to jest smutne, bo wielkie historie nie trzeba niemoralnych lub obraźliwych kul, aby ludzie je kupić.

Dorastając, moi rodzice powiedzieli mi, „Inteligentni ludzie nie muszą używać wulgarnego języka.” To samo myślę o wydawnictwie. Pień pisarzy nie trzeba używać seksu, przemocy lub obraźliwego języka sprzedawać książki. Jeśli już, to cheapens historię i sprawia, że ??jest nie do przyjęcia dla ludzi, którzy w innym wypadku nabyli ich pisma. Pamiętaj o tym: Jeśli historia jest dobrze opowiedziana i wciągająca, będzie sprzedawać się.

Potrzebujesz dowodu, że czyste książek sprzedać? Pozwól, że przedstawię ci Jan Karon (choć nie trzeba przedstawiać). Jej seria Mitford książek sprzedał ponad 25 milionów książek od roku 1998. Jak to na czystym książki sukcesu? Ale mam nadzieję, że nie sądzę, że jej książki są zjawiskiem jednorazowym, albo, bo nie jesteś. Nie są wystarczająco dobre, czyste książki w górnej części bieżącej i wszech czasów wykresów bestsellerów inspirować nikogo iść czyste.

jakie szkolenie bhp powinien miec pracodawca

5. „nic nie ryzykuje, ten nic nie zyskał.” Nienawidzę wykorzystując stare Adages zilustrować nowe punkty, ale to przede wszystkim jeden odnosi się tutaj. Prawda jest taka; jeśli można usiąść na laurach i nic nie robić, można oczekiwać, aby osiągnąć dokładnie to, że w życiu.

Nigdy nie stał się autorowi chyba umieścić swoje palce na klawiaturze i zacząć pisać. To takie proste. Aby wygrać maraton, trzeba uruchomić wyścig. Aby przejść do księżyca, trzeba zostać astronautą. Szkoda, że ??nie było 1-2-3 Wzór na pisanie książek bestsellerów, ale nie ma. To po prostu wymaga dużo ciężkiej pracy – i nikt nie może zrobić dla ciebie.

Teraz nie zrozum mnie źle. Nie mówię, że pisanie nie spełnia, ani przyjemne, ponieważ wielu autorów spodoba (wiem, że nie). Ale czy produkt jest przyjemne, czy nie, to nie zmienia faktu, że nadal wymaga wielu godzin ciężkiej pracy.

Artykuł napisany przez: