jakie szkolenia dla pracownikow

jakie szkolenia dla pracownikow

Zbuduj swoje umiejętności komunikacyjne

Komunikacja odgrywa ważną rolę, czy to na koniec osobistego lub zawodowego. Czy to werbalne lub pozawerbalne, istotne jest, że prawo wiadomość zostanie dostarczona do odbiorcy. Jedną z najważniejszych umiejętności niezbędnych do przyćmić w środowisku korporacyjnym jest potrzeba silnej komunikacji werbalnej i pisemnej.http://www.artnet.pl/kolokacja/

Jak poprawić swoje umiejętności komunikacyjne

Otwórz usta: bycia wysłuchanym. Niech twój głos będzie słyszalny wystarczy do bycia wysłuchanym w poprzek. Niezależnie od tego czy interakcji z klientem lub adres grupę stażystów, istotne jest, że są słyszalne. Jedno szybkie wskazówka, aby poprawić swój głos ma rozpocząć śpiewanie piosenek w dolnej oktawy.

Zidentyfikuj swoje tempo: unikać zbyt szybko lub zbyt wolno, może to ocenić, że się mylisz. Trening przed lustrem lub znajomych, aby uzyskać odpowiednią dynamikę.

Artykułować swoje Tone: Unikać brzmiące monotonnie. Użyj wyrażeń w twoim głosie – modulować swój skok w zależności od zawartości swojej wypowiedzi.

Wyartykułować swoje słowa: być jasne i zwięzłe. Masz tendencję do utraty wiadomość lub szukać słów w przypadku stosowania długich zdań odwijających. Gest słowa jak hmm, co, może również pociągnąć w dół zaufanie.

Znać język: Zawsze lepiej jest mówić prostym językiem, niż używać ekstrawaganckie słowa, dla których widzowie będą mieli do przewracania stron w ich słowniku.

Poznaj swoją publiczność: Mów do odbiorców, a nie do sufitu lub podłogi. Możesz być pomyślany niekompetentna jeśli skupiają się gdzie indziej. Aby przezwyciężyć ten strach, zacząć od jednostki lub małej grupy.

Wszystko powiedziane i zrobione, praktyki i sama praktyka sama mogę pozwolić ci wyrzeźbić niszę w tym konkurencyjnym świecie biznesu. Opierać się na swoich mocnych i słabych stron pracować nad swoimi.

Uma Narayanan

Artykuł napisany przez: