jakie szkolenie dla nowego pracownika

jakie szkolenie dla nowego pracownika

Przewlekłe choroby lub przewlekłego bólu co czujesz Useless Faithbook może być częścią planu Bożego dla Ciebie

Zastanawiasz się, co się stało z twoim planem?

Być może tak jak ja, że ??wiesz planu. Idź do pracy codziennie, wziąć urlop rodzinny w lecie, obchodzić święta, oglądać dzieci dorastają, a pewnego dnia na emeryturę.

Byłaś podróży w dół autostrady życiową pilnowanie własnego biznesu. Ale jakoś plan przesunięte. Teraz zmierzamy w dół inną drogę i nie wiem gdzie to prowadzi!

Być może choroba przewlekła i / lub przewlekły ból zmienił swoje życie i nie można podróżować ścieżkę, którą planowano.

Ale Bóg wciąż ma plany dla ciebie.

Biblia mówi nam, że Bóg ma dobre plany dla nas. Jego plany dadzą nam nadzieję i przyszłość. Mówi nam modlić się do Niego, a On wysłucha nas.

Mam przekonanie, że przez wiele lat, ale okazało się trudne, kiedy był jeden w środku procesu. Po 17 latach w edukacji, może już nie być nauczycielem. Chciałbym leżeć na kanapie i wołać do Boga „, ale jakie są wasze plany na mnie?” Wiedziałem, że to nie był po prostu położyć się i czekać na śmierć.

Przez kilka lat i kilku etapów, czułem Boga prowadzi mnie do napisania historie jak On był wierny mnie i mojej rodziny. W tym czasie, ja zainteresował się nowym hobby (scrapbooking). W końcu poczułem ochotę połączyć dwa i zacząłem Scrapbooking o mojej wiary „Faithbooking”.

Dokonać zmian w czyimś życiu

Być może myślisz: „Ja bym naprawdę kochać, by coś zmienić, ale nie wiesz jak się czuję.” Masz rację, ja nie. Ale ja wiem, co to jest jak radzić sobie z chorobą przewlekłą i codziennego bólu lat. A potem znosić wszystko, co wiąże się z wizytami je-szpitalnych, wizyt lekarskich, leków, pogotowia i procedury p sklep internetowyo zabiegu, nie wspominając o utracony czas z najbliższymi.

Założę się, że są dni, kiedy nie masz ochoty na wyjście z domu.
Artykuł napisany przez: