na jakie szkolenia jest zapotrzebowanie

na jakie szkolenia jest zapotrzebowanie

Pięć sposobów, aby ocenić możliwości biznesowych

Jeśli chcesz pracować w domu, pierwszym krokiem jest znalezienie najlepszego domu możliwości biznesowych opartych na you.Here pięć obszarów należy ocenić patrząc na możliwości biznesowych.

1. Spółka

Jak długo firma istnieje na rynku? Jeśli firma bierzesz pod uwagę to uruchomić, podejmują dodatkową opiekę w swojej ocenie process.Data z US Bureau of Labor Statistics wynika, że ??33% nowych firm są zamknięte w ciągu pierwszych 2 rok – 56% zamknięto w ciągu 4 lat.

2. Produkt

na jakie szkolenia jest zapotrzebowanie

Co to jest produkt lub usługa, która firma świadczy? Czy jest jakaś korzyść dla konsumenta, że ??produkt lub oferuje usługi, których nie można znaleźć gdzie indziej? Czy to zaawansowane technologicznie, lepsza jakość czy też ma rację cenie niższej niż konkurencja? Jeśli nie ma korzyści dla konsumenta przy zakupie produktu lub usługi od ciebie, to dlaczego nie?

3. Potrzeba w Marketplace

Czy istnieje zapotrzebowanie na produkt lub usługę, że firma świadczy? Oczywiście, jeśli produkt lub usługę jesteś reprezentujący jest coś, co przeciętny człowiek wykorzystuje na co dzień, wiesz, że jest to potrzebne, ale dlaczego mieliby go kupić od siebie (patrz „produktem”). Jeśli, z drugiej strony, jest bardzo mała konkurencja dla danego produktu lub usługi, ilu ludzi naprawdę potrzebne? nie ma potrzeby rekordy winylu dzisiaj, ale wiele osób importbiuro – pomoc w imporcie z chin znajdzie wartość w przystępnej dostępu do wymiaru sprawiedliwości.

4. Odszkodowanie

Jeśli masz zamiar umieścić swój czas i wysiłek do możliwości biznesowych, należy być kompensowane fairly.Evaluating plan kompensacji może być bardzo mylące, jak i długoterminowe skutki planu należy rozumieć przed dokonaniem zobowiązanie do angażowania się .A kilka ważnych czynników do rozważenia byłoby: a.), ile robicie na osobistym sprzedaży b) jakie jest wynagrodzenie za sprzedaż dokonaną przez członków zespołu osobiście przynieść do biznesu c) ile poziomów głęboko robi..
Artykuł napisany przez: