szkolenie rezerwistow jakie roczniki

szkolenie rezerwistow jakie roczniki Mówienia Memory Stick „zostanie przekazana, a każda osoba będzie mówić zgodnie z następującymi zasadami: kto miał trzymać w dłoniach mógł mówić tak długo, jak chcą bez przerwy od innych. Kiedy wreszcie skończył, co miał do powiedzenia, kij został przekazany do następnej osoby.

Metoda ta może być faktycznie wykorzystywana w sytuacji jeden na jeden dość skutecznie. Jest to fizyczne przypomnieniem, że mamy milczeć i empatyczny, gdy druga osoba trzyma kij i mówią ich kawałek. Kiedy http://mmtransport.eu/transport/adr-przewoz-materialow-niebezpiecznych/ skończysz możesz wziąć kij i nie spiesz się, aby tworzyć swoją odpowiedź zanim verbalizing go.

Chociaż bardziej kompletny artykuł na aktywne słuchanie może zawierać szereg innych elementów, chciałbym wspomnieć jeszcze jeden kawałek: taktykę powtórzenie i przeformułowanie innym komunikatem słownym drugiej osoby.

Poprzez przekształcenie wiadomości, takich jak powiedzenie „Rozumiem, że czujesz się X, Y i Z” opowiada inną osobę, z którą rzeczywiście zrozumiałeś tekst, a rozmowa może być kontynuowana z każdej strony wiedząc, że jest pozytywna komunikacja to naprzód i osiągania zamierzonych celów.

Artykuł napisany przez: