jakie szkolenia oferuje urzad pracy

jakie szkolenia oferuje urzad pracy Musimy porzucić nasze potrzeby przez chciwość, przedmiotów materialnych i uproszczenia. Jeśli masz rodzinę, usiąść i mieć spotkanie rodziny, aby omówić ten temat. Ja tworzę zestaw zasilania oparty na okres 2 tygodni; Wolę mieć trochę więcej niż za mało. Myślę, że 72 godziny to nie jest nawet blisko. Poniżej moja lista tego, co myślę, że byłoby to konieczne dla siebie i rodziny, aby przetrwać:

sprzedaż kosztów

1. Żywność

2. Woda

3. Materiały zużywalne oraz dokumentacji medycznej

Jeśli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne lub zagrażające życiu alergie,

Have a bransoletka wykonana i wskazać problemy medyczne, krew-Type, a leki. Jeśli masz członka rodziny z chorobą Alzheimera, jak ja, mają bransoletka wykonana z podaniem ich nazwy, imię i nazwisko, numer telefonu, adres i wszelkie inne stosowne informacje. Myślę, że nasze informacje powinny być łatwo widoczne, jak i back-up powinniśmy pomyśleć o chipy jak robimy dla naszych zwierząt domowych, a nie osadzony w naszej skórze, ale może informacje, które mogą być zapisane na pasku magnetycznym podobny do karty kredytowej lub w szpitalu karty. ekspresy do kart kredytowych, tutaj jest zbywalne pomysł, tylko pamiętaj, gdzie idea pochodzi od pierwszego.

4. Pet Supplies and Medical Records

Zachowaj kołnierz na swojego psa lub kota z nazwą, numerem telefonu lub tagu licencyjnej, które będą identyfikować swoje zwierzę.

5. Prescription Medicine (e)

6. Wind-up latarka, radio i telefon komórkowy ponownie ładowarka

7. Komputer Back-up przechowywane poza zakładem, out-of-state lub przez składowisko www.

Tworzenie kopii zapasowych systemu i przechowywać poza zakładem, out-of-state, w dowolnym miejscu innym niż w domu lub biurze. Kupiłem dysk zapraszamy na naszą stronę internetową zapasowy, Maxtor, za 60 $ z Office Depot. Jest kompaktowy i można przechowywać wszystko, co jest na moim komputerze.
Artykuł napisany przez: