jakie szkolenia powinien miec pracodawca

jakie szkolenia powinien miec pracodawca

Nie jesteś sam na tej drodze. Jeśli występują jakiekolwiek problemy uzyskanie ciąży, pierwszym krokiem jest skontaktowanie się z lekarzem, który ma wiedzę na temat niepłodności, zwykle położnika / Ginekolog Lekarz rodzinny lub lekarz. Niektórzy lekarze mają specjalistyczną wiedzę w tej dziedzinie – te nazywane są lekarze rozrodczego Endokrynolodzy (RE). Nieliczne sytuacje w życiu są trudniejsze do pokonania. Lekarz rozumie ten proces i może pomóc uporać się ze swoimi frustracji, a także daje jaśniejsze perspektywy.

Niepłodność SZYBKIE FAKTY

jakie szkolenia powinien miec pracodawca

Niepłodność nie jest to niedogodność; Jest to zaburzenie układu rozrodczego, który upośledza zdolność organizmu do wykonywania podstawowych funkcji reprodukcji. Bezpłodność dotyka około 6,1 miliona kobiet i ich partnerów w USA – około dziesięć procent populacji w wieku rozrodczego (źródło: Narodowy Survey of Family Growth, CDC 1995). Niepłodność dotyka mężczyzn i kobiety w równym stopniu. W większości przypadków niepłodności – 85% do 90% – traktowano konwencjonalnymi terapiami medycznymi, takimi jak leki lub operacji. Choć ważne dla niektórych pacjentów, zapłodnienie in vitro i zaawansowane zabiegi stanowią mniej niż 3% usług niepłodności.

Ernest J. Zeringue M. D. (Zerang) jest specjalistą od niepłodności i założyciel California IVF: Davis Fertility Center, Inc. Ukończył szkolenie w szkole medycznej w Charleston Uniwersytetu Medycznego Południowej Karoliny. Jego położnictwa i ginekologii rezydentura zakończono w Keesler Air Force Base. Po rezydencji dr Zeringue udział społeczności w Endokrynologii Płodności i Niepłodności w Duke University w Durham, NC. Następnie pełnił funkcję szefa Oddziału Endokrynologii Płodności i Niepłodności w David Grant Medical Center Travis Air Force Base. Chociaż w wojsku, klinika doktora Zeringue był jednym z najbardziej ruchliwych w szpitalu i utrzymuje bardzo wysoki rating zadowolenia pacjenta.
Artykuł napisany przez: