jakie szkolenia sa zwolnione z podatku vat

jakie szkolenia sa zwolnione z podatku vat

Napisanie dobrego vs zło Novel Porady 1-5

Pierwsza książka w serii science-fiction fantasy, które piszę teraz, zabawia przez odkrywanie dobra ze złem, a zła relacja na dźwięk.

Ta seria artykułów może pomóc napisać książkę, ponieważ jestem odsłaniając mój proces pisania, który obejmuje

Opracowanie koncepcji

Pisanie

Przegląd piśmie – zadawałem sobie pytanie, czy jest uczciwy – zadawałem sobie pytanie, czy to jest dobrze napisane – zadawałem sobie pytanie, czy jestem zadowolony z kierunku, w którym książka jest z natury.Cyfrowy nadruk fluorescencyjny

Wprowadzanie zmian w odpowiednich przypadkach,

Przeglądanie i rafinacji, aż rękopis jest wypolerowana i kompletne.

W tej serii artykułów będę cytował z jednego lub kilku z moich książek, a następnie oferuje wskazówki na temat pisania. Kiedy widzisz słowa kursywą, są one wzięte z rękopisu. Komentarze śledzić cytowany tekst aktówki.

Wskazówka 1: Specyfika są ważne:

„Jestem słaby,” czarny ogier powiedział do cesarzowej. „To pole energii wysysa mnie. Najlepsze, co mogę zrobić, to wytwarzają złudzeń. Nie mogę …”

„Iluzje będzie wystarczające, brat,” odpowiedział Cesarzowa. Dość „. Zamilkła, po czym kontynuował:” Najlepiej, aby były silne, takie, które nie będą kwestionowane. „

Powyższy akapit pierwszy jest słaby, ponieważ nie opisuje pole energetyczne. Jest to również słabe, ponieważ mówi zamiast pokazywać. Jednakże, jest to dobry początek dla projektu. Łatwo wrócić później i dodać specyfikę. Umieszczenie zbyt wielu konkretów w pierwszym projekcie może być odwrotny do zamierzonego dla mnie, ponieważ powoduje ona mnie stracić ciągłość historii.

Wskazówka 2: Zachęć czytelników do zastanawiać

Cesarzowa dotknęła klejnotami naszyjnik. Łańcuch platyny gospodarstwa trzynaście kamieni: szmaragd, rubin, opal, kamień księżycowy, kocie oko, szafir, diament, ametyst, Ametrine, Morganite, obsydian, oliwin i skamieniałego drewna.
Artykuł napisany przez: